2. kolo SONO, prosím moc o hlas v 2.kole děkuju předem :-) ZDE


Iron lady News !!

16. listopadu 2011 v 15:31 | Merylka |  Novinky
Blíží se příchod Margaret Thatcherové svého životopisného filmu, Streep se objevila v Londýně na představení své nejnovější filmové předlohy, načasovaná na vydání prvního celovečerního traileru.

Meryl Streep se připojila k režisérce Phyllida Lloyd v Londýně, v pondělí ráno odhalit nové umělecké dílo na jejich poslední spolupráce, Železná lady.

V životopisném filmu britská ministerská předsedkyně Margaret Thatcherová, film představuje setkání pro Streep a Lloyd, který pracoval spolu na Mamma Mia! v roce 2008.

STORY: 5 věcí, které vědět o Meryl Streep

"Myslím, že Margaret Thatcherová byla superstar v této zemi, a myslím, že jsme všichni cítili, že potřebujeme superstar hrát ji," řekla Lloyd, píše AP, "Někdo z velké inteligence, nadšení a energie a tepla.

Lloyd obhájila první dáma po časné britské screening čerpala kritiku z některých na nelichotivé zobrazení Thatcherové. "Když vidí Meryl výkon, že pochopí, kolik péče a pozornosti, na důstojnost paní Thatcherové, že je to dané," řekla.

STORY: Oscary 2012: Proč Meryl Streep, Leonardo DiCaprio je "Díky" k uznávání

Současně oficiální trailer k Velké Británii Železná lady našla svou cestu online. The 2:36 místě je první celovečerní pohled na film, který byl dosud nabízen pouze škádlí transformace Streep je v Thatcherové.

Železná dáma přijde v Severní Americe na 30. prosince s britskou verzi po krátké době na 6 lednu.

Trailer zde:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama