2. kolo SONO, prosím moc o hlas v 2.kole děkuju předem :-) ZDE


Live Magazine: Behind the Scenes of The Iron Lady

27. listopadu 2011 v 19:29 | Merylka |  Novinky
Na internetu se objevily nové fotografie z natáčení filmu ,,Železná lady''.


Meryl pilně racovala na tom aby mohla ztvárnit Margaret Tacherovou.Musela se naučit postoj, projevy, ale to nejtěžší byl hlas.Musela se naučit je jí starší a hlubší hlas.

Meryl:
"Viděla jsem jednou Margaret Thatcherovou v roce 2001, kdy moje dcera Mamie byla na Northwestern University. Byla na přednáškovém turné. Byli jsme se na balkoně na levných sedadlech. Byla krásná, a to byl šok, protože jsme si všichni mysleli na ni v Americe jako druh staromódní. Mluvila hodinu a pak vzala otázky a bylo to hodinu a půl. A jak šel čas, stala se ještě více oživující a zaměřila se, mluví krásně zpracovaně odstavcích. Ona zřejmě milovala Činnost: státnictví a americkou roli ve světě a zvláštní vztah s Reaganem, konec studené války. Byla neobyčejně působiva a kontrolována. Můj názor na ni jako na ženu změnil během tohoto procesu. Obdivuji její úspěch. Stojím v úžasu z toho, i když nemůžu souhlasit s mnoha politiky. Skutečnost, že ona dokázala něco udělat, i když mnoho lidí ji mají rádi, byla mimořádná. Ona přijala oheň, který přišel k ní a vzal ji. Doufám, že uvidím film jako empatické snaze pochopit velikost, její život, její místo v historii, co udělala, a lidské náklady žádáme naši vůdci platit. "
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Terča Terča | Web | 27. listopadu 2011 v 20:17 | Reagovat

napiš mi pls na fb jaký máš e-mail mě to z toho odkazu nad komentáře nejde odeslat
No jinak sem tam napsala: Dear mrs.Streep
kolik mi je odkud jsem(úvod)
obdiv a chvála(stat)
potom jsem se omluvila za špatnou angliřčtinu
a potom závěr kdy žádám o autogram, ale pozor cele její rodiny pokud možnojá ti to pošlu celý na e-mail, ale běda jak to okopíruješ, já to vymýšlela 2,5 hodiny i s hledáním :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama